Stewardess Hannah in Praag

Liefde in de lucht is de humoristische nieuwe serie van Petra Kruijt, bekend van Laat me jou zijn en De mannenmaker. Liefde in de lucht gaat over de achtentwintigjarige Hannah, die net haar stewardessencursus heeft afgerond.

Nu Hannah pas terug is gekomen uit New York is ze toch wel lichtelijk teleurgesteld als haar nieuwe bestemming Praag blijkt te zijn. Een stad die hoog op haar lijstje stond voordat ze stewardess werd, maar ze had gehoopt meer intercontinentale vluchten te maken. Gelukkig blijkt ze samen te moeten werken met de aardige Anne. Die is nog maar net begonnen, dus Hannah mag haar de kneepjes van het vak bijbrengen. De dag voordat de vlucht vertrekt, krijgt ze een berichtje van Tim: of ze een kopje koffie met hem wil drinken…

Perfect voor de lezers van Jill Mansell, Bridget Jones en Lauren Weisberger!

Lees meer >

Petra Kruijt

Petra Kruijt (1987) verdeelt haar tijd tussen Hilversum en Zoetermeer, haar twee dochtertjes en haar vriend, haar werk als redacteur en het schrijven van lange en korte feelgoodverhalen. Daarnaast houdt ze van uitgaan (dansen!), reisjes maken, lezen, wijn en lekker eten, en hardlopen om dat te compenseren. Ze is onder meer bekend van de tiendelige serie 'Liefde in de lucht' over stewardess Hannah en van haar romans 'Laat me jou zijn' en 'De mannenmaker'. Haar nieuwste roman heet 'Blauwdruk van geluk'.

Meer boeken van deze auteur
Bekijk de inhoud van dit boek

Liefde in de lucht is de humoristische nieuwe serie van Petra Kruijt, bekend van Laat me jou zijn en De mannenmaker. Liefde in de lucht gaat over de achtentwintigjarige Hannah, die net haar stewardessencursus heeft afgerond.

Nu Hannah pas terug is gekomen uit New York is ze toch wel lichtelijk teleurgesteld als haar nieuwe bestemming Praag blijkt te zijn. Een stad die hoog op haar lijstje stond voordat ze stewardess werd, maar ze had gehoopt meer intercontinentale vluchten te maken. Gelukkig blijkt ze samen te moeten werken met de aardige Anne. Die is nog maar net begonnen, dus Hannah mag haar de kneepjes van het vak bijbrengen. De dag voordat de vlucht vertrekt, krijgt ze een berichtje van Tim: of ze een kopje koffie met hem wil drinken…

Perfect voor de lezers van Jill Mansell, Bridget Jones en Lauren Weisberger!

1,49

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
e-book
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789047204909
  • Pagina's: 41
  • Publicatiedatum: 18-12-2019
Op voorraad

Gratis verzending vanaf €19,95

Op werkdagen voor 21.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact

Petra Kruijt

Petra Kruijt (1987) verdeelt haar tijd tussen Hilversum en Zoetermeer, haar twee dochtertjes en haar vriend, haar werk als redacteur en het schrijven van lange en korte feelgoodverhalen. Daarnaast houdt ze van uitgaan (dansen!), reisjes maken, lezen, wijn en lekker eten, en hardlopen om dat te compenseren. Ze is onder meer bekend van de tiendelige serie 'Liefde in de lucht' over stewardess Hannah en van haar romans 'Laat me jou zijn' en 'De mannenmaker'. Haar nieuwste roman heet 'Blauwdruk van geluk'.

Meer boeken van deze auteur