Wie is wie

Adrie Aalberts

Adrie Aalberts

Financial controller
Ageeth Heising

Ageeth Heising

Sr. redacteur non-fictie
Anne Broekman
020 – 524 54 35
06 – 53 833 887
abroekman@amboanthos.nl

Anne Broekman

Publiciteit & promotie
020 – 524 54 35
06 – 53 833 887
abroekman@amboanthos.nl
Annemieke van Plateringen
020 – 524 54 31
06 – 53 64 30 60
avanplateringen@amboanthos.nl

Annemieke van Plateringen

Publiciteit & promotie
020 – 524 54 31
06 – 53 64 30 60
avanplateringen@amboanthos.nl

Anouk Reeskamp

Bureauredacteur
06 – 512 61 842
bschipper@amboanthos.nl

Bertine Schipper

Accountmanager
06 – 512 61 842
bschipper@amboanthos.nl

Boudewijn Zoon

Verkoop Binnendienst

Cécile van Son

Bureauredacteur

Erik de Bruin

Redacteur non-fictie

Esther Mourits

Contracten- en rechtenbeheer
020 – 524 54 57
06 – 29 359 022
eensing@amboanthos.nl

Eva Ensing

Marketing
020 – 524 54 57
06 – 29 359 022
eensing@amboanthos.nl

Harold de Croon

Sr. redacteur Nederlandse Fictie

Jennifer Boomkamp

Uitgever vertaalde fictie en LOFT Books
020 – 524 54 49
06 – 11 786 980
kvanzonneveld@amboanthos.nl

Kanta van Zonneveld

Marketing
020 – 524 54 49
06 – 11 786 980
kvanzonneveld@amboanthos.nl

Laurens Ubbink

Uitgever non-fictie

Liesbeth Botman

Redactiecoördinator

Liesbeth Vries

Sr. redacteur Nederlandse fictie

Linda Visser

Bureauredacteur
020 – 524 54 26
mdejong@amboanthos.nl

Maartje de Jong

Commercieel manager
020 – 524 54 26
mdejong@amboanthos.nl
020 – 524 54 11
06 – 142 890 08
mjurgens@amboanthos.nl

Manja Jurgens

Directieassistent & officemanager
020 – 524 54 11
06 – 142 890 08
mjurgens@amboanthos.nl
020 – 524 54 13
06 – 113 327 12
mlenstra@amboanthos.nl

Marije Lenstra

Hoofd Marketing & Publiciteit
020 – 524 54 13
06 – 113 327 12
mlenstra@amboanthos.nl

Monique Boot

Productiemanager

Monique Wouda

Productiemedewerker
+ 31 (0) 20 524 54 27
+31 (0) 6 16 04 66 25
onaamani@amboanthos.nl

Orli Naamani

Foreign rights manager
+ 31 (0) 20 524 54 27
+31 (0) 6 16 04 66 25
onaamani@amboanthos.nl

Piet van Riele

E-commerce & New business

Renate Liesker

Redacteur vertaalde fictie

Robin Straatman

Verkoop Binnendienst
06 – 158 22 950
ssteggink@amboanthos.nl

Sander Steggink

Accountmanager, Productmanager dwarsligger
06 – 158 22 950
ssteggink@amboanthos.nl
06 – 250 38 931
ssnel@amboanthos.nl

Suzanne Snel

Accountmanager
06 – 250 38 931
ssnel@amboanthos.nl

Tamara Doornink

Redacteur dwarsligger

Tanja Hendriks

Directeur