Stewardess Hannah in Lissabon

Auteur: Petra Kruijt
Stewardess Hannah in Lissabon - cover

Notice: Undefined index: file_backcover_id in /home/amboanthos/www/wp-content/themes/amboanthos_2020/single-boekdb_boek.php on line 251

Liefde in de lucht is de humoristische nieuwe serie van Petra Kruijt, bekend van Laat me jou zijn en De mannenmaker. Liefde in de lucht gaat over de achtentwintigjarige Hannah en haar eerste jaar als stewardess.

Hannah is terug van Curaçao, waar ze een romantische avond heeft beleefd met copiloot Tim. Maar blijft het daarbij of zal ze hem eens en voor altijd voor zich weten te winnen in Lissabon? De ontknoping volgt in het tiende en laatste deel van Liefde in de lucht: Stewardess Hannah in Lissabon. Perfect voor lezers van Jill Mansell, Bridget Jones en Lauren Weisberger!

Lees meer >
Over de auteur

Petra Kruijt

Petra Kruijt

Petra Kruijt (1987) verdeelt haar tijd tussen Hilversum en Zoetermeer, haar twee dochtertjes en haar vriend, haar werk als redacteur en het schrijven van lange en korte feelgoodverhalen. Daarnaast houdt ze van uitgaan (dansen!), reisjes maken, lezen, wijn en lekker eten, en hardlopen om dat te compenseren. Ze is onder meer bekend van de tiendelige serie 'Liefde in de lucht' over stewardess Hannah en van haar romans 'Laat me jou zijn' en 'De mannenmaker'. Haar nieuwste roman heet 'Blauwdruk van geluk'.

Meer boeken van deze auteur
2,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
Ebook
Luisterboek Ebook
Op voorraad
  • Gratis verzending vanaf €19,95
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, binnen 48 uur in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789047204947

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔

Liefde in de lucht is de humoristische nieuwe serie van Petra Kruijt, bekend van Laat me jou zijn en De mannenmaker. Liefde in de lucht gaat over de achtentwintigjarige Hannah en haar eerste jaar als stewardess.

Hannah is terug van Curaçao, waar ze een romantische avond heeft beleefd met copiloot Tim. Maar blijft het daarbij of zal ze hem eens en voor altijd voor zich weten te winnen in Lissabon? De ontknoping volgt in het tiende en laatste deel van Liefde in de lucht: Stewardess Hannah in Lissabon. Perfect voor lezers van Jill Mansell, Bridget Jones en Lauren Weisberger!