Het resort

Rechercheur Elin Warner uit Het sanatorium is terug! In Het resort van Sarah Pearse neemt een ontspannen vakantie in een luxe resort een huiveringwekkende wending…

Het resort is het tweede deel in de serie met Elin Warner. Op een rotseiland voor de kust van Engeland is een duurzaam wellnessresort geopend. Het is bedoeld als een plek om helemaal tot rust te komen, maar het eiland heeft een duister verleden. Ooit opereerde er een seriemoordenaar en het gerucht gaat dat het is vervloekt. Als het lichaam van een jonge vrouw wordt aangetroffen op de rotsen wordt rechercheur Elin Warner ingeschakeld. Er lijkt sprake van een tragisch ongeluk, alleen was de vrouw niet ingecheckt in het resort – ze had überhaupt niet op het eiland moeten zijn. Als er de volgende dag tijdens het duiken iemand omkomt weet Elin dat er opzet in het spel is. Iemand heeft het op de bezoekers voorzien, maar waarom? Elin moet de moordenaar vinden voordat de geschiedenis van het eiland zich herhaalt.

Het resort van Sarah Pearse is dé thriller waar iedereen naar uitkijkt.Voor de fans van Ruth Ware en Lucy Foley.

Enthousiaste lezers van Het sanatorium op Hebban:

5 sterren: ‘Wat een debuut!’ , 5 sterren: ‘Een heel origineel verhaal.’ 5 sterren: ‘Gruwelijk spannend!’ 5 sterren: ‘Van de epiloog vloog ik echt even van mijn stoel.’ 5 sterren: ‘Een en al spanning.’ 5 sterren: ‘Je kan het boek moeilijk wegleggen.’ 5 sterren: ‘Tot de laatste pagina geweldig. Een echte aanrader.’

Lees meer >

Sarah Pearse

Sarah Pearse woont in South Devon met haar man en twee dochters. Ze studeerde Engels aan de universiteit van Warwick en verzorgde de PR voor diverse merken. Toen ze in de twintig was verhuisde ze naar Zwitserland en bracht veel van haar vrije tijd door in de Alpen, de setting van Het sanatorium. Ze las een artikel over de geschiedenis van sanatoria in dat gebied, en hierin vond ze de inspiratie voor haar thriller.

Meer boeken van deze auteur
Bekijk de inhoud van dit boek

Rechercheur Elin Warner uit Het sanatorium is terug! In Het resort van Sarah Pearse neemt een ontspannen vakantie in een luxe resort een huiveringwekkende wending…

Het resort is het tweede deel in de serie met Elin Warner. Op een rotseiland voor de kust van Engeland is een duurzaam wellnessresort geopend. Het is bedoeld als een plek om helemaal tot rust te komen, maar het eiland heeft een duister verleden. Ooit opereerde er een seriemoordenaar en het gerucht gaat dat het is vervloekt. Als het lichaam van een jonge vrouw wordt aangetroffen op de rotsen wordt rechercheur Elin Warner ingeschakeld. Er lijkt sprake van een tragisch ongeluk, alleen was de vrouw niet ingecheckt in het resort – ze had überhaupt niet op het eiland moeten zijn. Als er de volgende dag tijdens het duiken iemand omkomt weet Elin dat er opzet in het spel is. Iemand heeft het op de bezoekers voorzien, maar waarom? Elin moet de moordenaar vinden voordat de geschiedenis van het eiland zich herhaalt.

Het resort van Sarah Pearse is dé thriller waar iedereen naar uitkijkt.Voor de fans van Ruth Ware en Lucy Foley.

Enthousiaste lezers van Het sanatorium op Hebban:

5 sterren: ‘Wat een debuut!’ , 5 sterren: ‘Een heel origineel verhaal.’ 5 sterren: ‘Gruwelijk spannend!’ 5 sterren: ‘Van de epiloog vloog ik echt even van mijn stoel.’ 5 sterren: ‘Een en al spanning.’ 5 sterren: ‘Je kan het boek moeilijk wegleggen.’ 5 sterren: ‘Tot de laatste pagina geweldig. Een echte aanrader.’

22,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
paperback
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789026361463
  • Pagina's: 448
  • Publicatiedatum: 15-11-2022
Niet op voorraad

Gratis verzending

Op werkdagen voor 21.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact

Sarah Pearse

Sarah Pearse woont in South Devon met haar man en twee dochters. Ze studeerde Engels aan de universiteit van Warwick en verzorgde de PR voor diverse merken. Toen ze in de twintig was verhuisde ze naar Zwitserland en bracht veel van haar vrije tijd door in de Alpen, de setting van Het sanatorium. Ze las een artikel over de geschiedenis van sanatoria in dat gebied, en hierin vond ze de inspiratie voor haar thriller.

Meer boeken van deze auteur