De wraak van Vondel

De wraak van Vondel - cover
De wraak van Vondel - achterkant

De wraak van Vondel van Frank van Pamelen is het eerste deel in de Huizinga-serie. Een spannende en mysterieuze pageturner voor liefhebbers van Dan Brown en IV van Arjen Lubach.

Amsterdam, 29 april 2013. Achttien uur tot de troonswisseling. In de Oude Kerk wordt een lijk gevonden op een grafschrift van Vondel. Zelfmoord, zegt de politie, maar journaliste Maaike van Reede vertrouwt het niet. Ze gaat op onderzoek uit en voor ze het weet is ze beland in een doolhof van dichtregels en cryptische verwijzingen. Professor Olivier Huizinga helpt haar in haar zoektocht.

De speurtocht in De wraak van Vondel leidt naar het best bewaarde geheim uit de vaderlandse geschiedenis: een complot met gevolgen voor de troonswisseling.

Over de serie:

‘Hij doet en kan alles, Frank van Pamelen, als het maar iets met taal is.’ – Brabants Dagblad

‘Spannende plot, met een verrassende ontknoping.’ – De Telegraaf

‘Dat Van Pamelen kan schrijven wordt wel duidelijk. Hij heeft een enthousiaste manier van gedachten op papier zetten en dat slaat over op de lezer.’ – Hebban

‘Beter dan Dan Brown.’ – De Ochtend van Vier, NPO Radio 4

Lees meer >
Over de auteur

Frank van Pamelen

Frank van Pamelen

Frank van Pamelen (1965) is schrijver, dichter en kleinkunstenaar. Hij maakt theatershows, presenteert radioprogramma’s en heeft wekelijks een podcast en een radiocolumn over taal. Het derde boek is, na De wraak van Vondel en De Vliegende Hollander, zijn derde literaire thriller met historisch letterkundige Olivier Huizinga in de hoofdrol.

Meer boeken van deze auteur
19,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
Paperback
Ebook
Op voorraad
  • Gratis verzending
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, binnen 48 uur in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789026329906

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔

De wraak van Vondel van Frank van Pamelen is het eerste deel in de Huizinga-serie. Een spannende en mysterieuze pageturner voor liefhebbers van Dan Brown en IV van Arjen Lubach.

Amsterdam, 29 april 2013. Achttien uur tot de troonswisseling. In de Oude Kerk wordt een lijk gevonden op een grafschrift van Vondel. Zelfmoord, zegt de politie, maar journaliste Maaike van Reede vertrouwt het niet. Ze gaat op onderzoek uit en voor ze het weet is ze beland in een doolhof van dichtregels en cryptische verwijzingen. Professor Olivier Huizinga helpt haar in haar zoektocht.

De speurtocht in De wraak van Vondel leidt naar het best bewaarde geheim uit de vaderlandse geschiedenis: een complot met gevolgen voor de troonswisseling.

Over de serie:

‘Hij doet en kan alles, Frank van Pamelen, als het maar iets met taal is.’ – Brabants Dagblad

‘Spannende plot, met een verrassende ontknoping.’ – De Telegraaf

‘Dat Van Pamelen kan schrijven wordt wel duidelijk. Hij heeft een enthousiaste manier van gedachten op papier zetten en dat slaat over op de lezer.’ – Hebban

‘Beter dan Dan Brown.’ – De Ochtend van Vier, NPO Radio 4

Dit boek is onderdeel van Huizinga