De Vliegende Hollander

De Vliegende Hollander - cover

De Vliegende Hollander is het tweede deel in de Huizinga-serie van Frank van Pamelen, auteur van De wraak van Vondel. Voor de fans van Dan Brown en Jeroen Windmeijer.

Pasen 2016. Professor Olivier Huizinga arriveert in de Zeeuwse havenplaats Terneuzen, voor een werkweekend met een Vlaamse collega. Die blijkt echter dood in zijn hotel te liggen. Bij het lijk wordt een brief aangetroffen met een fragment uit de wereldberoemde legende van De Vliegende Hollander. Samen met rechercheur Kristel Marchand gaat Huizinga op onderzoek uit. Onmiddellijk zitten ze tot over hun oren in een historisch wespennest vol oosterse gevaren.

De Vliegende Hollander van Frank van Pamelen is een spannende speurtocht langs vergeelde romanregels, raadselachtige afbeeldingen en religieuze relikwieën. Wat is feit en wat is fictie? Berust de eeuwenoude legende op waarheid? Heeft het mysterieuze spookschip echt bestaan? En zo ja, wat had het dan werkelijk aan boord?

Lees meer >
Over de auteur

Frank van Pamelen

Frank van Pamelen

Frank van Pamelen (1965) is schrijver, dichter en kleinkunstenaar. Hij maakt theatershows, presenteert radioprogramma’s en heeft wekelijks een podcast en een radiocolumn over taal. Het derde boek is, na De wraak van Vondel en De Vliegende Hollander, zijn derde literaire thriller met historisch letterkundige Olivier Huizinga in de hoofdrol.

Meer boeken van deze auteur
7,49 14,99

Je bespaart 50%

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
Luisterboek
Ebook Paperback
7,49 14,99

Je bespaart 50%

Direct bestellen ➔
Op voorraad
  • Gratis verzending vanaf €19,95!
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, binnen 48 uur in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789026343766
  • Duur: 06u 23m 34s
  • Lezer: Frank van Pamelen

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔

De Vliegende Hollander is het tweede deel in de Huizinga-serie van Frank van Pamelen, auteur van De wraak van Vondel. Voor de fans van Dan Brown en Jeroen Windmeijer.

Pasen 2016. Professor Olivier Huizinga arriveert in de Zeeuwse havenplaats Terneuzen, voor een werkweekend met een Vlaamse collega. Die blijkt echter dood in zijn hotel te liggen. Bij het lijk wordt een brief aangetroffen met een fragment uit de wereldberoemde legende van De Vliegende Hollander. Samen met rechercheur Kristel Marchand gaat Huizinga op onderzoek uit. Onmiddellijk zitten ze tot over hun oren in een historisch wespennest vol oosterse gevaren.

De Vliegende Hollander van Frank van Pamelen is een spannende speurtocht langs vergeelde romanregels, raadselachtige afbeeldingen en religieuze relikwieën. Wat is feit en wat is fictie? Berust de eeuwenoude legende op waarheid? Heeft het mysterieuze spookschip echt bestaan? En zo ja, wat had het dan werkelijk aan boord?

Dit boek is onderdeel van Huizinga