De villa van de liefde

Live for Love-omnibus

De villa van de liefde - cover
In De villa van de liefde gaan vriendinnen Amira en Jessie naar Griekenland om de liefde te vinden in een reality-tv-programma. Voor de fans van Temptation Island en Expeditie Robinson! Amira denkt dat ze een heerlijke vakantie in Griekenland tegemoetgaat, maar dat blijkt de halve waarheid. Haar beste vriendin Jessie heeft haar in het geheim opgegeven voor het nieuwe televisieprogramma Live for Love. Daarin worden deelnemers aan elkaar gekoppeld en moeten ze door middel van uitdagingen en qualitytime in een luxueuze villa ontdekken of ze elkaars ware liefde zijn. Hoe zal het avontuur voor Amira aflopen? Ook Jessie gaat in de villa op zoek naar haar grote liefde. Ze heeft nog nooit een vaste relatie gehad en wil daar met behulp van Live for Love graag verandering in brengen. Hoopvol begint ze aan het avontuur, maar de moed zakt haar al snel in de schoenen. Zal ze toch de liefde vinden?
Lees meer >
Over de auteur

Annemieke Heller

Annemieke Heller (1992) wist op jonge leeftijd al dat zij schrijver wilde worden en droomde van haar eigen boek. Inmiddels is ze afgestudeerd als journalist, zijn er boeken van haar hand verschenen en werkt ze als schrijfcoach bij haar eigen platform Het Boek Project om ook andere mensen te helpen hun schrijfdromen waar te maken. Ze is gek op de natuur en haalt daar haar inspiratie vandaan. Ook ligt er standaard een notitieblokje op haar nachtkastje, want boekideeën komen vaak vlak voordat ze in slaap valt.

Meer boeken van deze auteur
2,99 5,99

Je bespaart 60%

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
Ebook
2,99 5,99

Je bespaart 50%

Direct bestellen ➔
Op voorraad
  • Gratis verzending vanaf €19,95!
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, binnen 48 uur in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789047208501

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔
In De villa van de liefde gaan vriendinnen Amira en Jessie naar Griekenland om de liefde te vinden in een reality-tv-programma. Voor de fans van Temptation Island en Expeditie Robinson! Amira denkt dat ze een heerlijke vakantie in Griekenland tegemoetgaat, maar dat blijkt de halve waarheid. Haar beste vriendin Jessie heeft haar in het geheim opgegeven voor het nieuwe televisieprogramma Live for Love. Daarin worden deelnemers aan elkaar gekoppeld en moeten ze door middel van uitdagingen en qualitytime in een luxueuze villa ontdekken of ze elkaars ware liefde zijn. Hoe zal het avontuur voor Amira aflopen? Ook Jessie gaat in de villa op zoek naar haar grote liefde. Ze heeft nog nooit een vaste relatie gehad en wil daar met behulp van Live for Love graag verandering in brengen. Hoopvol begint ze aan het avontuur, maar de moed zakt haar al snel in de schoenen. Zal ze toch de liefde vinden?

Dit boek is onderdeel van Live for Love