De Puzzelaar

De Puzzelaar is het spannende thrillerdebuut van Marit Vanström en het eerste deel in de serie over rechercheur Lianne Bloemen. Voor de fans van M.J. Arlidge en Daniel Coles Ragdoll.

Rechercheur Lianne Bloemen heeft ondanks haar jonge leeftijd al veel ervaring en trainde zelfs bij de FBI. Toch staat ze nu op non-actief, omdat ze de vermoedelijke seriemoordenaar Faro in de boeien had geslagen op basis van onrechtmatig verkregen bewijs.

Dan wordt er een lugubere vondst gedaan: een moordenaar heeft lichaamsdelen van zes mensen gepresenteerd als één lijk – een creatie van De Puzzelaar. Er is behoefte aan Liannes expertise en ze ontdekt al snel een link tussen de slachtoffers. Ze komt De Puzzelaar langzaam maar zeker op het spoor, maar weet ze zichzelf wel te beschermen? De wraakzuchtige moordenaar Faro heeft het op Lianne voorzien… Hoelang kan ze zich nog voor hem schuilhouden?

Lees meer >

Marit Vanström

Marit Vanström heeft een Zweedse vader en een Nederlandse moeder. Met man en dochter woont ze in Huizen. De Puzzelaar is haar thrillerdebuut.

Meer boeken van deze auteur
Bekijk de inhoud van dit boek

De Puzzelaar is het spannende thrillerdebuut van Marit Vanström en het eerste deel in de serie over rechercheur Lianne Bloemen. Voor de fans van M.J. Arlidge en Daniel Coles Ragdoll.

Rechercheur Lianne Bloemen heeft ondanks haar jonge leeftijd al veel ervaring en trainde zelfs bij de FBI. Toch staat ze nu op non-actief, omdat ze de vermoedelijke seriemoordenaar Faro in de boeien had geslagen op basis van onrechtmatig verkregen bewijs.

Dan wordt er een lugubere vondst gedaan: een moordenaar heeft lichaamsdelen van zes mensen gepresenteerd als één lijk – een creatie van De Puzzelaar. Er is behoefte aan Liannes expertise en ze ontdekt al snel een link tussen de slachtoffers. Ze komt De Puzzelaar langzaam maar zeker op het spoor, maar weet ze zichzelf wel te beschermen? De wraakzuchtige moordenaar Faro heeft het op Lianne voorzien… Hoelang kan ze zich nog voor hem schuilhouden?

5,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
e-book
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789047205630
  • Pagina's: 158
  • Publicatiedatum: 15-09-2020
Op voorraad

Gratis verzending vanaf €19,95

Op werkdagen voor 21.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact

Marit Vanström

Marit Vanström heeft een Zweedse vader en een Nederlandse moeder. Met man en dochter woont ze in Huizen. De Puzzelaar is haar thrillerdebuut.

Meer boeken van deze auteur