Yvonne Keuls was bij M! om te praten over haar boek ‘Gemmetje Victoria’
26 november 2021
Yvonne Keuls was gisteren bij M! om te praten over haar nieuwe boek ‘Gemmetje Victoria’. “Een echte Keuls. Een bak ellende, maar je ligt onder de tafel van het lachen.”
Gemmetje was 17 toen ze bij Yvonne binnenliep. Beschadigd door het leven, maar vooral door de slechte zorg die er tot dan toe voor haar geweest was. Grote complimenten voor Saskia Schinck, redacteur bij M! Die bedacht dat het leuk was om Yvonne voor te laten lezen over het moment dat ze Gemmetje ontmoette. Maar die ook een audiobestand opdiepte waarin Gemmetje vertelt over haar ontmoeting met Yvonne.
Wil je het fragment terugkijken?
Een pas op de plaats
Een pas op de plaats van Eveline Heijnen is een hartverwarmende novelle over balans vinden tussen carrière en ontspanning. Voor de lezers van Holly Martin, Jenny Colgan en Lisette Jonkman.
Bestel nu jouw exemplaar voor € 6,99