Yvonne Doorduyn op shortlist Hebban Thrillerprijs

22 april 2021

Op 20 februari werd de longlist van de Hebban Thrillerprijs bekendgemaakt, waar de honderdkoppige lezersjury de afgelopen maanden mee aan de slag is gegaan. Uit hun beoordelingen is een shortlist van vijf boeken gekomen, die gelezen zal worden door de professionele eindjury. Onmacht van Yvonne Doorduyn staat op de shortlist.

In januari 2020 kondigde Hebban een nieuwe prijs voor de beste Nederlandstalige thriller van het jaar aan. De Hebban Thrillerprijs is geen publieksprijs maar een lezersjuryprijs, naar voorbeeld van de Hebban Debuutprijs. Zo’n honderd ervaren thrillerlezers lezen de boeken die op de longlist staan. Zij bepalen de shortlist die wordt gelezen door een professionele jury. Het winnende boek wordt in juni bekendgemaakt.

Bron: Hebban.nl


De grijze kitten en de monnik

Prachtige roman op de grens van een liefdesverhaal en inspirerende non-fictie vol inzichten over hoe je een gelukkig leven leidt. Voor de lezers van Charlie Mackesy, Haemin Sunim en Hiro Arikawa.

Bestel nu jouw exemplaar voor € 12,99

Bestellen

Volg ons op Instagram