Jubelende reacties over ‘Jij krijgt van mij een wit paard cadeau’ – Amalia de Tena

10 juni 2022

Het indrukwekkende debuutroman van Amalia de Tena over een meisje dat opgroeit in Zuid-Spanje ontving lovende reacties:

‘Amalia de Tena kruipt met dit ontroerende verhaal tot in de verste uithoeken van je hoofd en hart. Een schrijfster die er met dit debuut in één klap helemaal staat.’

Griet Op de Beeck

‘Heel bijzonder, nergens sentimenteel, vaak heel geestig.’ 

Anna Enquist

‘Een ontzettend ontroerend boek. […] Een heel heftige familiegeschiedenis, maar met veel humor geschreven.’

Jellie Brouwer, Radio 1 Kunststof

‘Wat een heerlijk personage heeft Amalia de Tena geschapen – en wat een familie. Ik heb er van genoten!’ 

Dido Michielsen

Een heerlijk familieverhaal, zeker ook dankzij de eigenwijze vertelster.’ 

P.F. Thomése

‘Het gekozen perspectief geeft de roman, die toch stevige thema’s aansnijdt, tegelijk ook een aangename lichtheid. Ana en de andere kleurrijke personages zijn figuren om wie je gaat geven.’ 

Het Parool

‘Wat een volstrekt originele vertelstem heeft deze bijzondere roman over opgroeien tijdens de Franco-dictatuur in Spanje. Amalia de Tena is een aanwinst voor de (Nederlandse) literatuur.’

Christine Otten

Jij krijgt van mij een wit paard cadeau van Amalia de Tena is het bitterzoete portret van een jeugd in het door dictator Franco gedomineerde Spanje en het bizarre verhaal van de financiële ondergang van een familie. Gebaseerd op de familiegeschiedenis van de auteur. Voor de lezers van Judith Fanto en Isabel Allende.

De Spaanse editie zal in 2023 verschijnen bij HarperCollins Ibérica. De Spaanse wereldrechten werden in de eerste week na verschijning verkocht!


Jij krijgt van mij een wit paard cadeau

Jij krijgt van mij een wit paard cadeau

Geïnspireerd op haar eigen familiegeschiedenis beschrijft Amalia de Tena in de roman Jij krijgt van mij een wit paard cadeau het verval van de laatste grootgrondbezitters in het zuiden van Spanje.

Bestel nu jouw exemplaar voor € 22,99 met gratis verzending.

Bestellen

Volg ons op Instagram