Historische romans om bij weg te dromen

22 november 2022

Historische romans om bij weg te dromen of om cadeau te doen. Wat dacht je van De omwenteling of de eeuw van de vrouw van Suzanna Jansen? Of reis af naar het oude Hollywood in De zeven echtgenoten van Eveylyn Hugo van Taylor Jenkins Reid.


Bestel nu jouw exemplaar voor

Bestellen

De omwenteling

De omwenteling

De omwenteling, van meesterverteller Suzanne Jansen en van podcast De eeuw van de vrouw, vertelt de geschiedenis van de vrouw in Nederland. Persoonlijk en meeslepend verhaal van de emancipatie.

Bestel nu jouw exemplaar voor € 23,99 met gratis verzending.

Bestellen

Nachtblauw

Nachtblauw

Nachtblauw van Simone van der Vlugt is een meeslepende historische roman over de lotgevallen van een zeventiende-eeuwse jonge vrouw en de ontstaansgeschiedenis van Delfts Blauw.

Bestel nu jouw exemplaar voor € 15,99

Bestellen

De Vier Elementen

De Vier Elementen

In De Vier Elementen van Robert Pollack onderzoekt advocaat Leo Spier of zijn Duitse cliënt naziroofkunst verbergt. Een roman over familiegeheimen, voor de fans van Joël Dicker en Donna Tartt.

Bestel nu jouw exemplaar voor € 23,99 met gratis verzending.

Bestellen

Bestel nu jouw exemplaar voor

Bestellen

Viktor

Viktor

Viktor, het debuut van Judith Fanto, is een hartveroverende roman, gebaseerd op de lotgevallen van de Weens-Joodse familie van Fanto. Genomineerd voor de Boekhandelsprijs 2021.

Bestel nu jouw exemplaar voor € 24,99 met gratis verzending.

Bestellen

De kaasfabriek

De kaasfabriek

De kaasfabriek is een heerlijke historische roman van bestsellerauteur Simone van der Vlugt over een moeder en dochter die hun plek in een veranderende maatschappij proberen te vinden.

Bestel nu jouw exemplaar voor € 15,99

Bestellen

De Italiaanse prinses

De Italiaanse prinses

De Italiaanse prinses van Willemijn van Dijk vertelt het verhaal van Marianne van Oranje-Nassau, een verzwegen en vergeten prinses. Een relaas over moed, vrijheid, groots streven en klein geluk.

Bestel nu jouw exemplaar voor € 24,99 met gratis verzending.

Bestellen

Volg ons op Instagram