De Nicci French-tulp is er!

24 november 2020

Juli 2019 werd bekend dat er een tulp naar het beroemde schrijversduo Nicci French werd vernoemd. Willemien Cazzato-Wagner van boekhandel Wagner in Sassenheim nam het initiatief. Nu, ruim een jaar later, is de tulp er. In november planten, zorgt ervoor dat de tulp dit voorjaar uit de grond komt.

Sean en Nicci reageerden verast en zeer enthousiast:

“Andere schrijvers hebben de Nobelprijs, wij hebben de Nicci French-tulp.” – Sean French

“We houden van tulpen.” – Nicci Gerrard


Kates overwinning

Meeslepende roman over een jonge vrouw die in oorlogstijd haar leven opnieuw opbouwt. Tweede en laatste deel van de serie Oorlogshospitaal Mulberry Hall. Voor lezers van Corina Bomann en Sarah Lark.

Bestel nu jouw exemplaar voor € 5,99

Bestellen

Kates overwinning

Meeslepende roman over een jonge vrouw die in oorlogstijd haar leven opnieuw opbouwt. Tweede en laatste deel van de serie Oorlogshospitaal Mulberry Hall. Voor lezers van Corina Bomann en Sarah Lark.

Bestel nu jouw exemplaar voor € 5,99

Bestellen

Volg ons op Instagram