Auke Hulst op shortlist Libris Literatuur Prijs 2022

1 maart 2022

Maandag 28 februari is bekend geworden dat de Auke Hulst met zijn roman ???????? ???????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????? ???????????????????????????? een van de zes genomineerden is van de Libris Literatuur Prijs 2022. De winnaar wordt op 9 mei bekend gemaakt.

Uit het juryrapport: ‘Wie ???????? ???????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????? ???????????????????????????? na zeshonderd pagina’s dichtslaat, hangt uitgeteld in de touwen maar heeft wel een onvergetelijke literaire reis gemaakt.’


Onterecht veroordeeld

Schuldig, tot het tegendeel bewezen werd. In dit boek, haar eerste true crime-titel, beschrijft thrillerauteur Marieke Damen 9 waargebeurde zaken over mensen die onschuldig in de cel belandden.

Bestel nu jouw exemplaar voor € 13,99

Bestellen

Volg ons op Instagram