25ste thriller René Appel

8 oktober 2020

René was in 1986 recensent bij NRC Handelsblad en was erg onder de indruk van de thrillers van Patricia Highsmith. Er waren toen nog geen Nederlandse schrijvers die psychologische thrillers schreven en Appel besloot het zelf te doen. In 1987 debuteerde hij met Handicap, dat heel positief werd ontvangen in de media. Hij is een pionier dus, en zo werd er toen ook over hem geschreven in de kranten.

Nu zijn we 25 thrillers verder. Appel won De Gouden Strop twee keer en werd talloze malen voor deze prijs genomineerd. In totaal heeft René Appel meer dan een kwart miljoen exemplaren van zijn boeken verkocht in Nederland en Vlaanderen.

‘Als geen ander kan hij in de huid van zijn hoofdpersonen kruipen en hen op overtuigende wijze tot leven brengen.’ – De Telegraaf

‘Hij is onmiskenbaar een vakman.’ – Trouw


Verguld

Verguld is de tweede aflevering in de serie Geheimen uit de harem van Eva Roberts. Het tweede boek volgt Nova, die wordt uitgekozen voor een harem. Voor de lezers van Abbi Glines en Vi Keeland!

Bestel nu jouw exemplaar voor € 8,99

Bestellen

Volg ons op Instagram