Evenement: Signeersessie Yvonne Doorduyn – Boekhandel Van de Sande (Terneuzen)

09 december 2023 van 14:00 t/m 15:00

Op zaterdag 9 december om 14:00 uur zal Yvonne Doorduyn haar nieuwe thriller De affaire signeren bij boekhandel Van de Sande in Terneuzen.

Locatie: Noordstraat 55, 4531 GC Terneuzen


De affaire

De affaire

Actuele thriller over liefdesaffaires, machtsmisbruik en corruptie binnen de Europse Unie in Brussel. Voor de lezers van Esther Verhoef en Saskia Noort.

Bestel nu jouw exemplaar voor € 22,99 met gratis verzending.

Bestellen