Evenement: Signeersessie Fieke Gosselaar – Bruna (Winschoten)

09 april 2022 van 14:00 t/m 15:30

Op zaterdag 9 april van 14.00 – 15.30 uur zal Fieke Gosselaar haar nieuwe roman Als je ze kent signeren bij de Bruna in Winschoten.

Locatie: Torenstraat 4, 9671 EE Winschoten (gratis toegang)


De grijze kitten en de monnik

Prachtige roman op de grens van een liefdesverhaal en inspirerende non-fictie vol inzichten over hoe je een gelukkig leven leidt. Voor de lezers van Charlie Mackesy, Haemin Sunim en Hiro Arikawa.

Bestel nu jouw exemplaar voor € 12,99

Bestellen