Evenement: Lezing Suzanna Jansen – De Oude Veiling (Aalsmeer)

20 maart 2024 van 20:00 t/m 22:00

In samenwerking met Stichting Kunst en Cultuur Aalsmeer (KCA) organiseert de bibliotheek traditiegetrouw de Boekenweeklezing in De Oude Veiling. Dit jaar verwelkomen we meesterverteller Suzanna Jansen op 20 maart om 20:00 uur. Ze vertelt over haar nieuwe boek: De omwenteling of de eeuw van de vrouw.

Meer informatie en tickets: https://amstelland.op-shop.nl/11078/boekenweeklezing-aalsmeer-suzanna-jansen-over-de-omwenteling/20-03-2024

De omwenteling

De omwenteling

De omwenteling, van meesterverteller Suzanne Jansen en van podcast De eeuw van de vrouw, vertelt de geschiedenis van de vrouw in Nederland. Persoonlijk en meeslepend verhaal van de emancipatie.

Bestel nu jouw exemplaar voor € 23,99 met gratis verzending.

Bestellen