Evenement: Lezing + signeersessie Merel van Vroonhoven (Schagen)

30 januari 2022 van 14:00 t/m 15:30

Op zondag 30 januari om 14:00 uur zal Merel van Vroonhoven een korte lezing geven in boekhandel Plukker in Schagen, gevolgd door een signeersessie.

Locatie: Gedempte Gracht 71-75, 1741 GB Schagen


Het onderzoeken waard

Kiest Rosie voor haar carrière of voor haar hart?
Een sprankelende romance voor de lezers van Ali Hazelwood en Elle Kennedy.




Bestel nu jouw exemplaar voor € 5,99

Bestellen