Evenement: Leesclub Machteld Siegmann – boekhandel Venstra (Amstelveen)

10 april 2022 van 14:00 t/m 15:00

Op zondag 10 april van 14:00-15:00 uur organiseert boekhandel Venstra een leesclub rondom de roman Wachter op de morgen van Machteld Siegmann.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de boekhandel: tel. 020 – 6419880 / Email: info@venstra.nl.


Kates overwinning

Meeslepende roman over een jonge vrouw die in oorlogstijd haar leven opnieuw opbouwt. Tweede en laatste deel van de serie Oorlogshospitaal Mulberry Hall. Voor lezers van Corina Bomann en Sarah Lark.

Bestel nu jouw exemplaar voor € 5,99

Bestellen