Evenement: Evenement Nicci French – Van der Meer (Noordwijk)

08 mei 2022 van 09:30 t/m 12:00

Op zondag 8 april is het Moederdag en dat viert Nicci French bij boekhandel Van der Meer in Noordwijk met een heus moederdagontbijtje! Kom samen met je liefste moeder (of tante, vriendin, dochter, zoon, vader, etc.) ontbijten in de boekhandel en laat gelijk de nieuwe thriller van French signeren: De gunst!

Graag aanmelden bij de boekhandel, want er is plaats voor een beperkt gezelschap!

Locatie: De Keuvel 1, 2201 MB Noordwijk

Telefoonnummer: 071- 3613073 / WhatsApp 06-83835491

Email: info@boekhandelvandermeer.nl


De grijze kitten en de monnik

Prachtige roman op de grens van een liefdesverhaal en inspirerende non-fictie vol inzichten over hoe je een gelukkig leven leidt. Voor de lezers van Charlie Mackesy, Haemin Sunim en Hiro Arikawa.

Bestel nu jouw exemplaar voor € 12,99

Bestellen