Sally's droom

Sally's droom - cover
Engeland, 1944. Sally Wilson werkt al vier jaar als verpleegster op het landgoed Mulberry Hall, waar gewonde soldaten naartoe worden gebracht. De oorlog duurt al zo lang, zal er ooit een einde aan komen? Er is een schrijnend tekort aan alles, zelfs aan verband, en de voedselrantsoenen worden steeds kariger. Haar broer Teddy vecht aan het front en elke dag dat ze niets van hem hoort wordt ze ongeruster.

Gelukkig ontmoet ze Kate, die door de bombardementen uit Londen is verdreven en terecht is gekomen op de boerderij van het landgoed. Intussen raken de geïmproviseerde ziekenzalen in het grote huis overvol. Maar de legerambulances brengen nog steeds nieuwe patiënten. Een van hen is de officier William. Sally raakt van hem onder de indruk, maar hij moet zijn eigen demonen onder ogen zien. Dan krijgt Sally een onheilspellend telegram…

Sally's droom is een meeslepende roman over een jonge vrouw die zich staande moet houden in een turbulente tijd. Voor de lezers van Corina Bomann en Sarah Lark.


Lees meer >
Over de auteur

Lily van Keeken

Lily van Keeken (1986) is de dochter van een Engelse moeder en een Nederlandse vader. Ze groeide op in Baarn en bracht haar vakanties door aan de zuidkust van Engeland in de witte cottage van haar grootmoeder. Bij de open haard verslond ze onder het genot van sloten thee met melk alle Engelse klassiekers. Van zelf boeken schrijven kon ze toen alleen nog maar dromen.

Meer boeken van deze auteur
5,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
Ebook
Luisterboek
Op voorraad
  • Gratis verzending vanaf €19,95
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, binnen 48 uur in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789047209904

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔
Engeland, 1944. Sally Wilson werkt al vier jaar als verpleegster op het landgoed Mulberry Hall, waar gewonde soldaten naartoe worden gebracht. De oorlog duurt al zo lang, zal er ooit een einde aan komen? Er is een schrijnend tekort aan alles, zelfs aan verband, en de voedselrantsoenen worden steeds kariger. Haar broer Teddy vecht aan het front en elke dag dat ze niets van hem hoort wordt ze ongeruster.

Gelukkig ontmoet ze Kate, die door de bombardementen uit Londen is verdreven en terecht is gekomen op de boerderij van het landgoed. Intussen raken de geïmproviseerde ziekenzalen in het grote huis overvol. Maar de legerambulances brengen nog steeds nieuwe patiënten. Een van hen is de officier William. Sally raakt van hem onder de indruk, maar hij moet zijn eigen demonen onder ogen zien. Dan krijgt Sally een onheilspellend telegram…

Sally's droom is een meeslepende roman over een jonge vrouw die zich staande moet houden in een turbulente tijd. Voor de lezers van Corina Bomann en Sarah Lark.


Dit boek is onderdeel van Oorlogshospitaal Mulberry Hall