Over leven in het wild

Wat de wilde dieren mij leerden

Over leven in het wild van Martine van Zijll Langhout gaat over wat je kunt leren van wilde dieren, over het durven loslaten van vanzelfsprekendheden en over het overwinnen van je angsten. Voor de lezers van Jane Goodall, Midas Dekkers en Frans de Waal.

Hoe wordt een stadsmeisje met een behouden Nederlandse achtergrond een wildlife-dierenarts in Afrika, die wilde gorilla’s onderzoekt, vanuit helikopters verdovingspijlen schiet, leeuwen vangt in de nacht, olifanten uit valstrikken bevrijdt en strijdt tegen stropers? Haar droom lijkt onbereikbaar, maar door haar eigen weg te volgen en naar haar innerlijke stem te luisteren, lukt het Martine van Zijll Langhout om in Afrika aan de slag te gaan als dierenarts van wilde dieren.

In Over leven in het wild neemt ze de lezer mee naar haar wildernis, waarin de dreiging niet alleen van haar patiënten komt, maar ook uit onverwachte hoek: de stropers. Het leven in de wildernis blijkt niet makkelijk: vele malen wordt ze op de proef gesteld en vraagt ze zich af of ze zich er ooit thuis zal voelen. Maar door te vertrouwen op zichzelf, haar team én de wilde dieren leert ze zichzelf en de wildernis beter te begrijpen en vindt ze haar plek in het wild.

Lees meer >

Martine van Zijl Langhout

Martine van Zijll Langhout is wildlife- en zoo-dierenarts. Sinds 1992 reist ze de wereld over om te werken met wilde dieren en te strijden voor natuurbehoud. Naast haar huidige banen als dierenarts in Artis en bij Stichting AAP geeft ze les, doet ze onderzoek, publiceert ze artikelen en geeft ze lezingen om mensen te inspireren anders naar de wilde dieren én zichzelf te kijken.

Meer boeken van deze auteur
20,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
paperback
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789026352522
  • Pagina's: 256
  • Publicatiedatum: 17-09-2020
Niet op voorraad

Gratis verzending

Op werkdagen voor 21.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
  • AfterPay

Bekijk de inhoud van dit boek ➔

Over leven in het wild van Martine van Zijll Langhout gaat over wat je kunt leren van wilde dieren, over het durven loslaten van vanzelfsprekendheden en over het overwinnen van je angsten. Voor de lezers van Jane Goodall, Midas Dekkers en Frans de Waal.

Hoe wordt een stadsmeisje met een behouden Nederlandse achtergrond een wildlife-dierenarts in Afrika, die wilde gorilla’s onderzoekt, vanuit helikopters verdovingspijlen schiet, leeuwen vangt in de nacht, olifanten uit valstrikken bevrijdt en strijdt tegen stropers? Haar droom lijkt onbereikbaar, maar door haar eigen weg te volgen en naar haar innerlijke stem te luisteren, lukt het Martine van Zijll Langhout om in Afrika aan de slag te gaan als dierenarts van wilde dieren.

In Over leven in het wild neemt ze de lezer mee naar haar wildernis, waarin de dreiging niet alleen van haar patiënten komt, maar ook uit onverwachte hoek: de stropers. Het leven in de wildernis blijkt niet makkelijk: vele malen wordt ze op de proef gesteld en vraagt ze zich af of ze zich er ooit thuis zal voelen. Maar door te vertrouwen op zichzelf, haar team én de wilde dieren leert ze zichzelf en de wildernis beter te begrijpen en vindt ze haar plek in het wild.

Martine van Zijl Langhout

Martine van Zijll Langhout is wildlife- en zoo-dierenarts. Sinds 1992 reist ze de wereld over om te werken met wilde dieren en te strijden voor natuurbehoud. Naast haar huidige banen als dierenarts in Artis en bij Stichting AAP geeft ze les, doet ze onderzoek, publiceert ze artikelen en geeft ze lezingen om mensen te inspireren anders naar de wilde dieren én zichzelf te kijken.

Meer boeken van deze auteur