Noorderzon

Noorderzon - cover

Notice: Undefined index: file_backcover_id in /home/amboanthos/www/wp-content/themes/amboanthos_2020/single-boekdb_boek.php on line 251
Noortje Brink keert terug met de nieuwe, meeslepende thriller Noorderzon. Voor de fans van Suzanne Vermeer, Kiki van Dijk en Linda van Rijn. Sandra heeft, anderhalf jaar nadat ze haar partner heeft verloren door een ongeluk, de liefde opnieuw gevonden in Jochem. Hij is knap en charmant en hun zoons Vigo en David kunnen het goed met elkaar vinden. Jochems vorige relatie is niet goed geëindigd en hij zit daardoor diep in de schulden. Als bedankje en als terugbetaling voor het geld dat Sandra hem geleend heeft, verrast hij haar met een reisje naar Legoland in Denemarken. Alhoewel Sandra het heel spannend vindt – dit is hun eerste vakantie samen – gaan zij en Vigo mee. De vakantie verloopt goed, totdat de ex van Jochem ineens voor haar neus staat. Wat wil deze vrouw van haar? Waarom laat ze Sandra niet met rust?
Lees meer >
Over de auteur

Noortje Brink

Noortje Brink (1978) werd geboren in Nijmegen, waar ze nog altijd woont met haar man en twee kinderen. Ze houdt van wandelen en afspreken met haar vriendinnen en leest het liefst thrillers en spannende verhalen. Ze o.a. Hotel van sneeuwDe lockdown en Bloedhitte.

Meer boeken van deze auteur
6,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
Luisterboek
Ebook
Op voorraad
  • Gratis verzending vanaf €19,95
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, binnen 48 uur in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789047207313
  • Duur: 03u 47m 50s
  • Lezer: Christel Schimmel

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔
Noortje Brink keert terug met de nieuwe, meeslepende thriller Noorderzon. Voor de fans van Suzanne Vermeer, Kiki van Dijk en Linda van Rijn. Sandra heeft, anderhalf jaar nadat ze haar partner heeft verloren door een ongeluk, de liefde opnieuw gevonden in Jochem. Hij is knap en charmant en hun zoons Vigo en David kunnen het goed met elkaar vinden. Jochems vorige relatie is niet goed geëindigd en hij zit daardoor diep in de schulden. Als bedankje en als terugbetaling voor het geld dat Sandra hem geleend heeft, verrast hij haar met een reisje naar Legoland in Denemarken. Alhoewel Sandra het heel spannend vindt – dit is hun eerste vakantie samen – gaan zij en Vigo mee. De vakantie verloopt goed, totdat de ex van Jochem ineens voor haar neus staat. Wat wil deze vrouw van haar? Waarom laat ze Sandra niet met rust?