x

Bestel dit boek bij:

  • Boekenwereld.com
  • ECI
  • Paagman
x

Reserveer dit boek bij:

  • Boekenwereld.com
  • ECI
  • Paagman
€ 22.5

Bestel veilig en betrouwbaar bij onze eigen webshop Boekenwereld.com en het boek wordt gratis bezorgd.

Vertaald door: Roelof Posthuma
Moskva van Jack Grimwood is een razendsnelle Koude Oorlog-thriller doordrenkt met schaduwen uit de Tweede Wereldoorlog. Geschreven met veel gevoel voor sfeer en boeiende personages neemt Grimwood je mee naar het donkere hart van een vroegere tijd en plaats. Voor de fans van Le Carré, Deighton, Fleming en Tom Rob Smith.
Januari 1986. Een week nadat de uit de gratie geraakte spion Tom Fox gestationeerd wordt in Moskou, verdwijnt de vijftienjarige dochter van de Britse ambassadeur spoorloos. Fox, die zijn eigen dochter verloor, wordt gevraagd haar te vinden. Bij zijn zoektocht ontdekt hij een spoor dat teruggaat tot de Tweede Wereldoorlog en waar een aantal van de invloedrijkste Russische maffiabazen, politici en militaire leiders bij betrokken zijn. Zij zitten niet te wachten op een buitenlandse spion die zich met hun zaken bemoeit. Zeker niet wanneer een seriemoordenaar op het punt staat nogmaals toe te slaan.
‘Nog beter dan Kind 44 van Tom Rob Smith’ – The Daily Telegraph
  • 9789026345524
  • |
  • Gepubliceerd november 2018
  • |
  • Paperback
  • |
  • Op voorraad