Moskva

Moskva van Jack Grimwood is een razendsnelle Koude Oorlog-thriller doordrenkt met schaduwen uit de Tweede Wereldoorlog. Geschreven met veel gevoel voor sfeer en boeiende personages neemt Grimwood je mee naar het donkere hart van een vroegere tijd en plaats. Voor de fans van Le Carré, Deighton, Fleming en Tom Rob Smith. Januari 1986. Een week nadat de uit de gratie geraakte spion Tom Fox gestationeerd wordt in Moskou, verdwijnt de vijftienjarige dochter van de Britse ambassadeur spoorloos. Fox, die zijn eigen dochter verloor, wordt gevraagd haar te vinden. Bij zijn zoektocht ontdekt hij een spoor dat teruggaat tot de Tweede Wereldoorlog en waar een aantal van de invloedrijkste Russische maffiabazen, politici en militaire leiders bij betrokken zijn. Zij zitten niet te wachten op een buitenlandse spion die zich met hun zaken bemoeit. Zeker niet wanneer een seriemoordenaar op het punt staat nogmaals toe te slaan. ‘Nog beter dan Kind 44 van Tom Rob Smith’ – The Daily Telegraph
Lees meer >

Jack Grimwood

Jack Grimwood groeide op in het Verre Oosten, Groot-Brittannië en Scandinavië. Hij schrijft thrillers en fantasy. Zijn werk is in meer dan tien landen uitgegeven. Hij woont in Londen en Winchester.

Foto © Lou Abercrombie

Meer boeken van deze auteur
Bekijk de inhoud van dit boek
Moskva van Jack Grimwood is een razendsnelle Koude Oorlog-thriller doordrenkt met schaduwen uit de Tweede Wereldoorlog. Geschreven met veel gevoel voor sfeer en boeiende personages neemt Grimwood je mee naar het donkere hart van een vroegere tijd en plaats. Voor de fans van Le Carré, Deighton, Fleming en Tom Rob Smith. Januari 1986. Een week nadat de uit de gratie geraakte spion Tom Fox gestationeerd wordt in Moskou, verdwijnt de vijftienjarige dochter van de Britse ambassadeur spoorloos. Fox, die zijn eigen dochter verloor, wordt gevraagd haar te vinden. Bij zijn zoektocht ontdekt hij een spoor dat teruggaat tot de Tweede Wereldoorlog en waar een aantal van de invloedrijkste Russische maffiabazen, politici en militaire leiders bij betrokken zijn. Zij zitten niet te wachten op een buitenlandse spion die zich met hun zaken bemoeit. Zeker niet wanneer een seriemoordenaar op het punt staat nogmaals toe te slaan. ‘Nog beter dan Kind 44 van Tom Rob Smith’ – The Daily Telegraph
Lees het gratis fragment
9,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
e-book
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789026345531
  • Publicatiedatum: 12-11-2018
  • Vertaler: Roelof Posthuma
Op voorraad

Gratis verzending vanaf €19,95

Op werkdagen voor 21.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact

Jack Grimwood

Jack Grimwood groeide op in het Verre Oosten, Groot-Brittannië en Scandinavië. Hij schrijft thrillers en fantasy. Zijn werk is in meer dan tien landen uitgegeven. Hij woont in Londen en Winchester.

Foto © Lou Abercrombie

Meer boeken van deze auteur