x

Bestel dit boek bij:

  • Boekenwereld.com
  • ECI
  • Paagman
x

Reserveer dit boek bij:

  • Boekenwereld.com
  • ECI
  • Paagman

Het onteigende brein

Over geheugen, verlies en identiteit

€ 21.99

Bestel veilig en betrouwbaar bij onze eigen webshop Boekenwereld.com en het boek wordt gratis bezorgd.

Het onteigende brein van Jules Montague is een aangrijpend, verhelderend en troostrijk boek over wat er resteert als ons geheugen ons in de steek laat, voor liefhebbers van Oliver Sacks en Irvin Yalom.  

Wat gebeurt er met de menselijke geest als herinneringen verloren gaan en mensen de greep op de werkelijkheid verliezen door dementie, parkinson, alzheimer, verslaving of ernstige slapeloosheid? Zijn we dan onszelf nog wel of worden we iemand anders? Aan de hand van voorbeelden uit haar eigen praktijk gaat de Britse neuroloog Jules Montague in Het onteigende brein op zoek naar antwoorden op wezenlijke vragen over ons geheugen, onze persoonlijkheid en onze identiteit. Het werk van Jules Montague is verwant aan dat van grootheden als Oliver Sacks en Irvin Yalom, maar in haar meeslepende literaire stijl en oneindige compassie is ze volkomen uniek. Al lijken haar patiënten soms nog zo ver weg, Montague blijft zoeken naar herkenning. Het onteigende brein is een boek dat je lang bijblijft en dat je keer op keer kunt herlezen.

  • 9789026344862
  • |
  • Gepubliceerd maart 2019
  • |
  • Paperback
  • |
  • Op voorraad