Golfslag

Met Golfslag zet Noortje Brink een ijzingwekkende thriller neer over de succesvolle thrillerschrijver Vera Jonkers, die naar de Costa del Sol vlucht als ze wordt bedreigd. Voor de lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Kiki van Dijk. In Golfslag schrijft Vera aan een tweede boek. Haar debuut was een doorslaand succes. Duizenden fans lazen over de door haar bedachte seriemoordenaar die zijn slachtoffers altijd een doosje roze lelieblaadjes toestuurt voordat hij aanvalt. Nu voelt Vera een enorme prestatiedruk die haar bij het schrijven in de weg zit. Sterker nog: de stress maakt haar angstig en ze voelt zich onveilig. Dan ontvangt ze zelfs dreigpost. Op aanraden van haar uitgever boekt ze een schrijfretraite aan de Costa del Sol, maar is ze wel veilig onder de Spaanse zon?
Lees meer >

Noortje Brink

Noortje Brink (1978) werd geboren in Nijmegen, waar ze nog altijd woont met haar man en twee kinderen. Ze houdt van wandelen en afspreken met haar vriendinnen en leest het liefst thrillers en spannende verhalen. Ze o.a. Hotel van sneeuwDe lockdown en Bloedhitte.

Meer boeken van deze auteur
Bekijk de inhoud van dit boek
Met Golfslag zet Noortje Brink een ijzingwekkende thriller neer over de succesvolle thrillerschrijver Vera Jonkers, die naar de Costa del Sol vlucht als ze wordt bedreigd. Voor de lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Kiki van Dijk. In Golfslag schrijft Vera aan een tweede boek. Haar debuut was een doorslaand succes. Duizenden fans lazen over de door haar bedachte seriemoordenaar die zijn slachtoffers altijd een doosje roze lelieblaadjes toestuurt voordat hij aanvalt. Nu voelt Vera een enorme prestatiedruk die haar bij het schrijven in de weg zit. Sterker nog: de stress maakt haar angstig en ze voelt zich onveilig. Dan ontvangt ze zelfs dreigpost. Op aanraden van haar uitgever boekt ze een schrijfretraite aan de Costa del Sol, maar is ze wel veilig onder de Spaanse zon?
4,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
e-book
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789047206712
  • Pagina's: 38
  • Publicatiedatum: 30-06-2021
Op voorraad

Gratis verzending vanaf €19,95

Op werkdagen voor 21.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact

Noortje Brink

Noortje Brink (1978) werd geboren in Nijmegen, waar ze nog altijd woont met haar man en twee kinderen. Ze houdt van wandelen en afspreken met haar vriendinnen en leest het liefst thrillers en spannende verhalen. Ze o.a. Hotel van sneeuwDe lockdown en Bloedhitte.

Meer boeken van deze auteur