Gestrand

Je zou voor altijd willen blijven tot je niet meer weg kunt

Gestrand - cover
Gestrand van Sarah Goodwin is een beklemmende, razendspannende thriller die je ademloos achterlaat. Wat begint als het avontuur van hun leven eindigt in moord. Nadat ze een jaar hebben overleefd op een onbewoond Schots eiland voor een realityprogramma, wachten acht mensen op een strand op de boot die hen eindelijk komt ophalen. De zon zakt al achter de horizon, maar er is nog geen boot te zien. Hebben ze de dagen verkeerd geteld? Een dag verstrijkt, en nog een, en nog steeds komt er niemand. De paniek slaat toe. Zijn ze bewust achtergelaten? De sfeer binnen de groep was al gespannen maar bereikt een nieuw dieptepunt en de groep valt uit elkaar. En voor Maddy, toch al het buitenbeentje, wordt het nog veel, veel erger… Gestrand van Sarah Goodwin is een adembenemende thriller over leugens, geheimen en overleven ten koste van alles, waarin de lezer keer op keer op het verkeerde been wordt gezet. Perfect voor de fans van Lucy Foley, Sarah Pearse en Ruth Ware.Enkel vijfsterrenlezersreacties op Goodreads: ‘Onwerkelijk goed! ‘Soms werd het zó claustrofobisch dat ik naar adem moest happen!’ ‘Beangstigend, sfeervol en heel, heel donker. In één woord: waanzinnig!’
Lees meer >
Over de auteur

Sarah Goodwin

Sarah Goodwin

Sarah Goodwin heeft een bachelor en een master in creative writing. Ze schrijft niet alleen boeken maar heeft ook haar eigen podcast: Witchfix. Goodwin woont in Hertfordshire.

Meer boeken van deze auteur
7,49 14,99

Je bespaart 50%

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
Luisterboek
7,49 14,99

Je bespaart 50%

Direct bestellen ➔
Op voorraad
  • Gratis verzending vanaf €19,95!
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, binnen 48 uur in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789026359736
  • Duur: 11u 45m 05s
  • Vertaler: Els van Son
  • Lezer: Lot van Lunteren

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔
Gestrand van Sarah Goodwin is een beklemmende, razendspannende thriller die je ademloos achterlaat. Wat begint als het avontuur van hun leven eindigt in moord. Nadat ze een jaar hebben overleefd op een onbewoond Schots eiland voor een realityprogramma, wachten acht mensen op een strand op de boot die hen eindelijk komt ophalen. De zon zakt al achter de horizon, maar er is nog geen boot te zien. Hebben ze de dagen verkeerd geteld? Een dag verstrijkt, en nog een, en nog steeds komt er niemand. De paniek slaat toe. Zijn ze bewust achtergelaten? De sfeer binnen de groep was al gespannen maar bereikt een nieuw dieptepunt en de groep valt uit elkaar. En voor Maddy, toch al het buitenbeentje, wordt het nog veel, veel erger… Gestrand van Sarah Goodwin is een adembenemende thriller over leugens, geheimen en overleven ten koste van alles, waarin de lezer keer op keer op het verkeerde been wordt gezet. Perfect voor de fans van Lucy Foley, Sarah Pearse en Ruth Ware.Enkel vijfsterrenlezersreacties op Goodreads: ‘Onwerkelijk goed! ‘Soms werd het zó claustrofobisch dat ik naar adem moest happen!’ ‘Beangstigend, sfeervol en heel, heel donker. In één woord: waanzinnig!’