x

Bestel dit boek bij:

  • Boekenwereld.com
  • ECI
  • Paagman
x

Reserveer dit boek bij:

  • Boekenwereld.com
  • ECI
  • Paagman

De weldoeners

€ 22.99

Reserveer veilig en betrouwbaar bij onze eigen webshop Boekenwereld.com en het boek wordt gratis bezorgd.

Een intelligent, humoristisch en scherp debuut.

De weldoeners, het veelgeprezen debuut van Andrew Ridker, is een ambitieus familiedrama voor de lezers van Jonathan Franzen en Nathan Hill.

In De weldoeners van Ridker zit Arthur Alter in zwaar weer. Hij is een middelmatige docent aan een kleine universiteit en kan zijn hypotheek niet meer opbrengen, bovendien werkt hij zijn jongere vriendin op haar zenuwen, en zijn volwassen kinderen willen geen contact meer met hem. Maar zij hebben wel geld – een klein fortuin dat zijn overleden vrouw Francine voor hem verborgen hield toen ze nog leefde, en alleen aan de kinderen heeft nagelaten.

Arthur besluit Ethan en Maggie bij hem thuis uit te nodigen om het weer goed te maken, maar opent daarmee een doos van Pandora vol oud zeer en herinneringen. De weldoeners is een tragikomische roman over veranderende en verraderlijke familieverhoudingen en de macht van geld. Ridker vestigt in één keer zijn naam als Great American Novelist van een nieuwe literaire generatie.

  • 9789026340253
  • |
  • Verwacht oktober 2019
  • |
  • Paperback
  • |
  • Verwacht

De pers over De weldoeners

Een intelligent, humoristisch en scherp debuut.
Ridkers ambitieuze mix van mondiale blik en intieme relaties doet denken aan het werk van Jonathan Franzen en Nathan Hill. Het einde biedt hoop op een stralende toekomst. En die ligt ook voor de getalenteerde auteur in het verschiet.
Ridker legt de sluimerende pijnpunten tussen vader en kinderen bloot. Maar hij biedt ook een uitkomst voor de imperfecte gezinsleden die je toch in je hart sluit. Een pijnlijk eerlijke roman, met veel gevoel geschreven, over hoe liefde soms ontbreekt waar die juist aanwezig zou moeten zijn.
Als je begint aan De weldoeners, zul je je meteen realiseren dat je het werk van een groot nieuw talent leest.