De volmacht

Auteur: Audrey Magee
De volmacht - cover

Notice: Undefined index: file_backcover_id in /home/amboanthos/www/wp-content/themes/amboanthos_2020/single-boekdb_boek.php on line 251
De literaire roman De volmacht van Audrey Magee speelt zich af tijdens de Tweede Wereldoorlog. De volmacht is geschreven vanuit het perspectief van twee Duitse geliefden: de Duitse soldaat Peter Faber en de Berlijnse Katherina Spinell. Het is een huwelijk met de handschoen, want ze hebben elkaar nooit eerder ontmoet. Tijdens hun wittebroodsweken zien ze een mooie toekomst voor zich, onder de `glorieuze vlag van het nazisme. Zal hun liefde sterk genoeg zijn om door moeilijke tijden heen te komen? Audrey Magee weet met het intieme portret van de jonge geliefden een confronterend beeld te schetsen van de gruwelen van de Tweede Wereldoorlog. De volmacht is hard en hartverwarmend tegelijk; voor lezers van Bernhard Schlink en Hans Fallada
Lees meer >
Over de auteur

Audrey Magee

Audrey Magee

Audrey Magee was jarenlang journalist en werkte onder meer voor The Times, The Irish Times en The Guardian. Ze behaalde een master in journalistiek, in Duits en in Frans. Ze woont in Ierland met haar man en drie dochters. De volmacht is haar debuutroman.

Meer boeken van deze auteur
7,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
Ebook
Op voorraad
  • Gratis verzending vanaf €19,95
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, binnen 48 uur in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789041425485
  • Vertaler: Ireen Niessen

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔
De literaire roman De volmacht van Audrey Magee speelt zich af tijdens de Tweede Wereldoorlog. De volmacht is geschreven vanuit het perspectief van twee Duitse geliefden: de Duitse soldaat Peter Faber en de Berlijnse Katherina Spinell. Het is een huwelijk met de handschoen, want ze hebben elkaar nooit eerder ontmoet. Tijdens hun wittebroodsweken zien ze een mooie toekomst voor zich, onder de `glorieuze vlag van het nazisme. Zal hun liefde sterk genoeg zijn om door moeilijke tijden heen te komen? Audrey Magee weet met het intieme portret van de jonge geliefden een confronterend beeld te schetsen van de gruwelen van de Tweede Wereldoorlog. De volmacht is hard en hartverwarmend tegelijk; voor lezers van Bernhard Schlink en Hans Fallada