x

Bestel dit boek bij:

  • Boekenwereld.com
  • ECI
x

Reserveer dit boek bij:

  • Boekenwereld.com
  • ECI

De laatste verhalenweefster

€ 20,00

Reserveer veilig en betrouwbaar bij onze eigen webshop Boekenwereld.com en het boek wordt gratis bezorgd.

De laatste verhalenweefster van Marita Coppes is een gelaagde familieroman met magisch-realistische elementen. Wiens verhaal leef je en is het lot niet simpelweg een zich herhalende familiegeschiedenis? Kate Baker is advocaat bij T-Petrol, de oliemaatschappij in Guatemala waarvan haar vader directeur is. Als hij overlijdt ontdekt ze dat hij tijdens de burgeroorlog opdracht heeft gegeven een Maya-dorp uit te roeien om olieboringen op die plaats mogelijk te maken. Dat dorp, El Sede de Ixchel, heeft generaties lang vermaarde verhalenweefsters voortgebracht, en Kate’s geliefde nanny Calixta was een van hen. De druk om de rijke traditie van de verhalenweefsters voort te zetten komt bij Kate te liggen. 

Voor de lezers van Laura Esquivel en Isabel Allende.

  • 9789026341359
  • |
  • Verwacht juni 2018
  • |
  • Paperback
  • |
  • Verwacht

De pers over De laatste verhalenweefster

Marita Coppes schreef een indrukwekkende debuutroman waarin het contrast tussen de gehaaste en comsumptieve westerse manier van leven en het besef van verantwoordelijkheid voor toekomstige generaties in de levenswijze van inheemse volkeren, prachtig uitgewerkt is. Het thema van deze roman - de desastreuze gevolgen voor mens en natuur van het boren van olie - is ook in dit trumpiaanse tijdperk weer zeer actueel. - Josha Zwaan