De baai

De baai - cover

Als je eenmaal bij Sorrow Bay bent gearriveerd, kom je er niet meer weg...

In De baai vertelt Allie Reynolds het verhaal van Kenna Ward, die drie jaar geleden haar twee grote liefdes verloor – nadat haar vriendje was verdronken, hing ze haar surfplank aan de wilgen en zwoer ze nooit meer te surfen. Wanneer ze hoort dat haar beste surfvriendin Mikka zich onverwacht snel verloofd heeft, besluit ze haar te verrassen. Kenna reist af naar Australië om haar op te zoeken en ook om die mysterieuze verloofde, Jack, te ontmoeten. Bij haar aankomst blijkt dat Jack en Mikka op het punt staan op surfvakantie te gaan en ze besluit mee te gaan.

Sorrow Bay is prachtig, ongerept en gevaarlijk. Mensen zouden er een moord voor doen om op deze afgelegen plek te kunnen surfen. Kenna ontmoet hier Mikka’s nieuwe vrienden, maar ze wordt niet bepaald warm welkom geheten. Ze behandelen haar als een buitenstaander en lijken dingen voor haar verborgen te houden. Waarom heeft haar vriendin zich eigenlijk met deze groep ingelaten? Al snel wordt het Kenna duidelijk: als je eenmaal bij Sorrow Bay bent gearriveerd, kom je er niet meer weg. De baai van Allie Reynolds is een meeslepende thriller voor fans van Ruth Ware, Lucy Foley en Sarah Goodwin.

'Een opwindende thriller vol adrenaline.'- Kirkus Reviews (starred)

'Deze spannende thriller gaat over over de wrede bewoners van een idyllische plek. Van harte aan te bevelen aan fans van Ruth Ware, Lucy Foley en Sarah Goodwin.'- Booklist (starred)

‘Vol vaart, vol spanning en vol onverwachte wendingen die je naar adem doen snakken. Ik kon het niet wegleggen.’ - Sarah Pearse

Lees meer >
Over de auteur

Allie Reynolds

Allie Reynolds

Allie Reynolds (Lincoln, VK) was jarenlang professioneel snowboarder (halfpipe) en verbleef vele winters in Frankrijk, Oostenrijk, Zwitserland en Canada. In 2004 emigreerde ze naar Australië en werd ze docent Engels. Sinds 2018 is ze fulltimeschrijver. Huiver is haar eerste thriller.

Meer boeken van deze auteur
13,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
Ebook
Paperback
Niet op voorraad
  • Gratis verzending bij pre-orders
  • Direct na verschijning in huis
  • Binnen 14 dagen gratis retourneren binnen NL
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789026362484
  • Vertaler: Iris Bol, Marcel Rouwé

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔

Als je eenmaal bij Sorrow Bay bent gearriveerd, kom je er niet meer weg...

In De baai vertelt Allie Reynolds het verhaal van Kenna Ward, die drie jaar geleden haar twee grote liefdes verloor – nadat haar vriendje was verdronken, hing ze haar surfplank aan de wilgen en zwoer ze nooit meer te surfen. Wanneer ze hoort dat haar beste surfvriendin Mikka zich onverwacht snel verloofd heeft, besluit ze haar te verrassen. Kenna reist af naar Australië om haar op te zoeken en ook om die mysterieuze verloofde, Jack, te ontmoeten. Bij haar aankomst blijkt dat Jack en Mikka op het punt staan op surfvakantie te gaan en ze besluit mee te gaan.

Sorrow Bay is prachtig, ongerept en gevaarlijk. Mensen zouden er een moord voor doen om op deze afgelegen plek te kunnen surfen. Kenna ontmoet hier Mikka’s nieuwe vrienden, maar ze wordt niet bepaald warm welkom geheten. Ze behandelen haar als een buitenstaander en lijken dingen voor haar verborgen te houden. Waarom heeft haar vriendin zich eigenlijk met deze groep ingelaten? Al snel wordt het Kenna duidelijk: als je eenmaal bij Sorrow Bay bent gearriveerd, kom je er niet meer weg. De baai van Allie Reynolds is een meeslepende thriller voor fans van Ruth Ware, Lucy Foley en Sarah Goodwin.

'Een opwindende thriller vol adrenaline.'- Kirkus Reviews (starred)

'Deze spannende thriller gaat over over de wrede bewoners van een idyllische plek. Van harte aan te bevelen aan fans van Ruth Ware, Lucy Foley en Sarah Goodwin.'- Booklist (starred)

‘Vol vaart, vol spanning en vol onverwachte wendingen die je naar adem doen snakken. Ik kon het niet wegleggen.’ - Sarah Pearse