Kerstmis begint pas echt met deze titels

21 november 2022

De winkelstraten zijn volgehangen met gezellige versiering, Sky Radio knalt de beste kerst hits en jouw e-reader staat natuurlijk vol met heerlijke kersttitels. Nog op zoek naar meer verhalen om in de kerststemming te komen? Zoek dan vooral niet verder. Wij tippen deze zes boeken!


Een kalkoen, een kat en een kaassoufflé

Als de ouders van Astrid het traditionele kerstdiner onverwacht niet kunnen organiseren, schuift de hele familie bij haar aan. Wordt het wel een perfecte kerst of loopt alles in de soep?

Bestel nu jouw exemplaar voor € 5,99

Bestellen

Verliefd, verloofd, verkleumd

In de sprankelende kerstnovelle Verliefd, verloofd, verkleumd van Vanessa Gerrits, het vervolg op Leef, lach, loch, reist Esme met haar familie naar Loch Ness voor de feestdagen.

Bestel nu jouw exemplaar van € 5,99 nu voor maar € 2,99

Bestellen

Stille nacht

In de thriller Stille nacht van Noortje Brink vieren Karlijn en Sven kerst in Londen, tot er iets vreselijk misgaat… Voor de fans van Suzanne Vermeer en Kiki van Dijk.

Bestel nu jouw exemplaar voor € 5,99

Bestellen

De graaf en de debutante

De graaf en de debutante volgt de zusjes Margaret en Emily Honeyfield, die in het negentiende-eeuwse Londen op zoek zijn naar een huwelijkskandidaat.

Bestel nu jouw exemplaar voor € 8,99

Bestellen

Een puppy voor kerst

In Een puppy voor kerst van Simone Luijten heeft Monique haar echtgenoot met een ander betrapt, haar boeltje gepakt en is ze met haar twee kinderen vertrokken. En dat vlak voor de feestdagen…

Bestel nu jouw exemplaar van € 5,99 nu voor maar € 2,99

Bestellen

Kerstmis vier je thuis

Kerstmis vier je thuis van Tineke Beishuizen bevat drie feelgoodverhalen die glans geven aan de feestdagen. De perfecte roman voor wanneer het buiten schemert en lichtjes in de kerstboom schitteren.

Bestel nu jouw exemplaar van € 5,99 nu voor maar € 2,99

Bestellen