Lichter leven

Met zin, vertrouwen en zonder angst

In Lichter leven, het vervolg op het boek Sofasessies, geeft personal coach Marian Mudder een zevenstappenplan voor een leuker leven zonder angsten. Voor de lezers van Brené Brown en Elizabeth Gilbert. Lichter leven is een no-nonsense en geestig zevenstappenplan dat oefeningen bevat waarmee je leert hoe je effectief moet omgaan met negatieve gevoelens zoals stress, angst, schaamte en verdriet. Als een wijze vriendin bij wie je je volledig op je gemak voelt, moedigt Marian Mudder je aan je zelfbeeld te onderzoeken en te verbeteren door te lachen (en misschien een beetje te huilen). Lichter leven is een praktische en motiverende gids, geworteld in compassie, vol waardevolle tips en tricks die tot nadenken aanzetten. Marian deelt op geheel eigen en geestige wijze haar kennis, ervaring en wijsheid met de lezer.

Lees meer >

Marian Mudder

Marian Mudder is schrijfster, actrice en personal coach. Als actrice speelde ze onder andere in Baantjer, Vrouwenvleugel en Flikken Maastricht. In 2009 debuteerde ze met Geluksblind en recentelijk verscheen de thriller Opium.

Meer boeken van deze auteur
20,00

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
paperback
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789026343254
  • Pagina's: 224
  • Publicatiedatum: 01-12-2020
Niet op voorraad

Gratis verzending

Op werkdagen voor 21.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
  • AfterPay

Bekijk de inhoud van dit boek ➔

In Lichter leven, het vervolg op het boek Sofasessies, geeft personal coach Marian Mudder een zevenstappenplan voor een leuker leven zonder angsten. Voor de lezers van Brené Brown en Elizabeth Gilbert. Lichter leven is een no-nonsense en geestig zevenstappenplan dat oefeningen bevat waarmee je leert hoe je effectief moet omgaan met negatieve gevoelens zoals stress, angst, schaamte en verdriet. Als een wijze vriendin bij wie je je volledig op je gemak voelt, moedigt Marian Mudder je aan je zelfbeeld te onderzoeken en te verbeteren door te lachen (en misschien een beetje te huilen). Lichter leven is een praktische en motiverende gids, geworteld in compassie, vol waardevolle tips en tricks die tot nadenken aanzetten. Marian deelt op geheel eigen en geestige wijze haar kennis, ervaring en wijsheid met de lezer.

Marian Mudder

Marian Mudder is schrijfster, actrice en personal coach. Als actrice speelde ze onder andere in Baantjer, Vrouwenvleugel en Flikken Maastricht. In 2009 debuteerde ze met Geluksblind en recentelijk verscheen de thriller Opium.

Meer boeken van deze auteur