De wraak van Vondel

‘De wraak van Vondel’ van Frank van Pamelen is een spannende en mysterieuze pageturner voor liefhebbers van Dan Brown en ‘IV’ van Arjen Lubach. Amsterdam, 29 april 2013. Achttien uur tot de troonswisseling. In de Oude Kerk wordt een lijk gevonden op een grafschrift van Vondel. Zelfmoord, zegt de politie, maar Maaike vertrouwt het niet. De journaliste gaat op onderzoek uit en voor ze het weet is ze beland in een doolhof van dichtregels en cryptische verwijzingen. De speurtocht in ‘De wraak van Vondel’ leidt naar het best bewaarde geheim uit de vaderlandse geschiedenis: een complot met gevolgen voor de troonswisseling. ‘Spannende plot, met een verrassende ontknoping.’ – De Telegraaf
Lees meer >

Frank van Pamelen

Frank van Pamelen is kleinkunstenaar, tekstschrijver, columnist en dichter. Hij maakt theaterprogramma’s, schrijft kinderboeken en is journalist bij kranten, radio en televisie. 

Meer boeken van deze auteur
10,00

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
paperback
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789026337338
  • Pagina's: 360
  • Publicatiedatum: 10-11-2016

Gratis verzending vanaf €19,95

Op werkdagen voor 21.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)

10,00

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔
‘De wraak van Vondel’ van Frank van Pamelen is een spannende en mysterieuze pageturner voor liefhebbers van Dan Brown en ‘IV’ van Arjen Lubach. Amsterdam, 29 april 2013. Achttien uur tot de troonswisseling. In de Oude Kerk wordt een lijk gevonden op een grafschrift van Vondel. Zelfmoord, zegt de politie, maar Maaike vertrouwt het niet. De journaliste gaat op onderzoek uit en voor ze het weet is ze beland in een doolhof van dichtregels en cryptische verwijzingen. De speurtocht in ‘De wraak van Vondel’ leidt naar het best bewaarde geheim uit de vaderlandse geschiedenis: een complot met gevolgen voor de troonswisseling. ‘Spannende plot, met een verrassende ontknoping.’ – De Telegraaf

Frank van Pamelen

Frank van Pamelen is kleinkunstenaar, tekstschrijver, columnist en dichter. Hij maakt theaterprogramma’s, schrijft kinderboeken en is journalist bij kranten, radio en televisie. 

Meer boeken van deze auteur