Café Zon & Zee DL - cover
Café Zon & Zee DL - achterkant

Café Zon & Zee DL

Auteur: Jenny Colgan
Café Zon & Zee DL - cover
Café Zon & Zee DL - achterkant
dwarsligger 603 Jenny Colgan Café Zon & Zee Feelgood vol humor, passie en romantiek Voor de lezers van Jill Mansell en Jojo Moyes Eindeloze, lege stranden, prachtige natuur, waarom zou je zo’n plek verlaten? Flora McKenzie weet zeker dat het goed was om het kleine Schotse eiland waar ze is opgegroeid te verruilen voor de anonimiteit van Londen. Maar als ze voor haar werk ineens terug moet naar huis, staat ze weer oog in oog met haar luidruchtige familie, en met haar verleden. Aan de hand van een kookschrift van haar overleden moeder ontdekt Flora haar liefde voor koken en ze opent een pop-uprestaurant in een stoffig roze pandje aan de haven. Nu alleen nog bedenken waar haar toekomst eigenlijk ligt… De Engelse bestsellerauteur Jenny Colgan brak in Nederland en Vlaanderen door met Café Zon & Zee. Inmiddels heeft zij met haar geestige feelgood-boeken vele lezersharten veroverd.
Lees meer >
Over de auteur

Jenny Colgan

Jenny Colgan

Jenny Colgan verovert je hart!

De Engelse bestsellerauteur Jenny Colgan is geboren in Schotland en heeft in Engeland, Nederland, de VS en Frankrijk gewoond. Maar nu woont ze ten noorden van Edinburgh op de regenachtigste plek ter wereld, samen met haar man, drie kinderen en haar hond. Ze brak door in Nederland en Vlaanderen met haar driedelige Café Zon en Zee-serie en verovert met elk nieuw boek en met haar geestige feelgoodstijl weer meer lezersharten. In de zomer van 2019 is haar nieuwe serie De kleine bakkerij van start gegaan; een kersvers verhaal dat als zoete broodjes over de toonbank vliegt. In 2021 startte opnieuw een nieuwe serie: Happy ever after

Foto: Kajsa Goeransson

Meer boeken van deze auteur
13,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
Paperback
Op voorraad
  • Gratis verzending vanaf €19,95
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, binnen 48 uur in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789049807474

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔
dwarsligger 603 Jenny Colgan Café Zon & Zee Feelgood vol humor, passie en romantiek Voor de lezers van Jill Mansell en Jojo Moyes Eindeloze, lege stranden, prachtige natuur, waarom zou je zo’n plek verlaten? Flora McKenzie weet zeker dat het goed was om het kleine Schotse eiland waar ze is opgegroeid te verruilen voor de anonimiteit van Londen. Maar als ze voor haar werk ineens terug moet naar huis, staat ze weer oog in oog met haar luidruchtige familie, en met haar verleden. Aan de hand van een kookschrift van haar overleden moeder ontdekt Flora haar liefde voor koken en ze opent een pop-uprestaurant in een stoffig roze pandje aan de haven. Nu alleen nog bedenken waar haar toekomst eigenlijk ligt… De Engelse bestsellerauteur Jenny Colgan brak in Nederland en Vlaanderen door met Café Zon & Zee. Inmiddels heeft zij met haar geestige feelgood-boeken vele lezersharten veroverd.