x

Bestel dit boek bij:

  • Boekenwereld.com
  • ECI
x

Reserveer dit boek bij:

  • Boekenwereld.com
  • ECI

Grootser dan ik

€ 17,99
Bestel nu

Grootser dan ik van Suzanne Brink is een gevoelige, sympathieke coming-of-ageroman over een kunstacademiestudente met een strenggelovige achtergrond en een onstuitbare drang naar vrijheid. Voor liefhebbers van Renate Dorrestein en Franca Treur. 

In Grootser dan ik gaat de beschermd opgegroeide Sara naar de kunstacademie in Kampen om de nieuwe Picasso te worden. Ze verliest zichzelf in haar nieuwe vrijheid en in een obsessieve liefde. Tot er iets gebeurt wat haar in één klap terugbrengt in de realiteit. Suzanne Brink publiceerde eerder in Passionate Magazine en Tzum.

  • 9789026336560
  • |
  • Gepubliceerd augustus 2016
  • |
  • Paperback
  • |
  • Op voorraad

De pers over Grootser dan ik

‘Debutante Suzanne Brink laat de lezer in Grootser dan ik zo meeleven met Sara, dat het moeilijk is om haar aan het einde van het boek los te laten.’  - Eindhovens Dagblad ed.